Anasayfa  >  Garanti-İade ve İptal Koşulları
 
GARANTİ-İADE VE İPTAL KOŞULLARI

Kargo ve Teslimat

Yapmış olduğunuz gönderi size ulaşma süresi seçtiğiniz kargo firmasının sevkiyat süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu süre (1 ila 5) gün arasıdır. Paketinizi teslim alırken poşet numarasını kontrol etmeyi unutmayınız. Sitemizden yapmış olduğunuz gönderiyi kargoya teslim edildildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak bilgi maili gönderilmektedir. Bu bilgi maili yardımı ile paketinizin son durumunu ve ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca gönderi numarasıyla siteden gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Garanti Kapsamı

Oneservice paketlerinizin teslimatı sırasında oluşabilecek hataları göndericiye aittir. Paketiniz eksik yada kayıp olursa belirtilen sigorta değeri ödenecektir.
 
İade

OneService tarafından paket teslimatı sırasında veya daha sonra paket baskısı yada içindeki ürünün verilen dokümanla uyuşmaz halde eksik veya hatalı bir şekilde yazıldığını fark ettiğiniz taktirde rapor tutulup bizimle irtibat kurunuz.
 
İptal

Ürünlerin teslimi sırasında kargo firması ve diğer aracı firmaların hatasından kaynaklanan sebepler dışında, tarafımızdan kaynaklanan yanlış  paket, garanti ettiğimiz iade hizmetini tam olarak yerine getiremememiz nedeniyle dilerseniz diğer gönderileri de iade edebilirsiniz. Bu durumda, kargo ücreti düşülmek suretiyle ödediğiniz bedel kredi kartı veya banka hesabınıza iade edilecektir. Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim aldığınız ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz Tüketici Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir.


 
I Gönderi Şartları I Bölgeler I İade, İptal ve Garanti Koşulları I Gizlilik ve Güvenlik Politikası I Copyrright © 2010 OneService 
Tüm Telif Hakları Saklıdır KDR Desing