Anasayfa  >  Güvenlik Hizmetleri
ENGLISH
 ONE SERVİCE GÜVENLİK HİZMETLERİ

NAKİT , KIYMETLİ MAL, KIYMETLİ EVRAK TAŞIMA VE PROSES HİZMETLERİ

“ Değerlerin Güvenli Lojistiği”


Son dönemlerde güvenlik kaygısı gün geçtikçe giderek yüksek oranlara ulaştığından dolayı gündelik yaşantımızı fazlasıyla etkilemektedir. “Güvenlik” kavramı yaşantımızın her alanında olası suç oranlarının artması sebebiyle vazgeçilmez yaşamsal bir gereksinim haline gelmiştir. Bu gereksinimleri eksiksiz hale getirmek gayesiyle; alt yapısı kuvvetli,  branşında uzman, yetenekli, özverili çalışan kadromuzla bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Değerli Kargo Lojistik Hizmetleri" alanında küçük paket lojistiğinde hizmet sunmak amacıyla 1995 yılında kurulan Erk Trans, ilerleyen yıllarda Zırhlı Araç Hizmeti ve Elemanlı Güvenlik Çözümlerini de faaliyetlerine ekleyerek hizmet bünyesini en yüksek seviyelere taşımaktadır.

Oneservice, küçük paket taşımacılığında Dünya’da yaygın bir dağıtım ağı olan tek marka olup yıl bazında Dünya’da ki kuyumculuk sektörünün asgari 1.000.000 paketini %100 sigortalı ve hızlı olarak kurye firmalarıyla alıcılarına ulaştırmaktadır. Böylesine büyük hizmet aşkıyla çalışan dev firmanın ülkemizdeki temsilcisi olarak 2004 yılında oluşturduğumuz  bu beraberlikten doğan sinerjiyi ‘‘Küçük Paket Taşımacılığı’’hizmet başlığında  Türk kuyumcularına kazandırmayı başarmış olmanın gururuyla çalışmalarımızda en yüksek hizmet akışını görev edinmiş bulunuyoruz. Bu süreçte kuyumculuk sektörüne tüm müşterilerimizin bir departmanı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bugüne kadar binlerce küçük paketi zamanında ve sigortalı olarak alıcılarına teslim etmiş bulunuyoruz. Kargo firmalarında olan kayıplarda ise sigorta korumasını devreye sokup müşterilerimizin mağdur olmasını önlemeyi başarmış durumdayız.

Bu arada sektörde gelişen kıymetli mal taşıma ve sigortalı gönderi taleplerinin artması üzerine One Service olarak müşterilere cazip gelecek ve iyi bir sinerji yakalanacak bir oluşuma yöneldik. Daha önce partner kullandığımız süreçlerimizi kendi bünyemizde yapmaya karar verdik. Amacımız kesinlikle sektörde yeni bir nakit ve kıymetli mal taşıma ve güvenlik hizmetleri firması kurarak kıran kırana bir rekabet savaş başlatmak değil , müşteriye özel , lokal , butik işleri önce kendi bünyemizde daha sonra sektörün diğer firmalarından destek alarak yapabilmek. Hırs ve sadece biz kazanalım mantığıyla değil , paylaşarak kazanmak ve uzun soluklu piyasada kalabilmek hedefimiz.
Bu bağlamda 2015 yılı Ekim ayında 5188 sayılı kanun gereği İç İşleri Bakanlığından onaylı Faaliyet izin belgesi ile One Service Güvenlik Hizmetleri Limited şirketini kurduk. Nakit , kıymetli mal ve kıymetli evrak taşıma ve elemanlı güvenlik hizmetleri alanında, kendi bünyemizde ve alt tedarikçi partner kullanarak hizmet süreçlerimiz başlattık.         

Kadir GÖZKARA
Yönetim Kurulu Başkanı

Hizmetlerimiz;


Nakit ,Kıymetli Mal ve Kıymetli Evrak Taşıma


Öncelikle ve özellikle İstanbul merkez olmak üzere gelişen durumlara göre diğer illerde de zırhlı araç filomuz ( ya da büyük bir firma zırhlı araç filosu ) ile kıymet mal taşıma hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak , işe özel , lokal ve butik süreçler uzman kadromuz ile planlanarak operasyon gerçekleştirilir. Bu hassas dengeyi sağlamak amacı ile , One service – tedarikçi – müşteri arasında detaylı çalışmalar yapılmaktadır. 
Günümüzde hayatımızı sürdürebilmemiz için “Nakit”, en önemli temel etkendir. Oneservice, nakit işleme deneyimi ile tam donanımlı ve tüm güvenlik önlemleri alınmış nakit işleme merkezlerinde hizmet vermekte ve müşterilerine önemli artışı ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.
Gerek Türk Lirası gerekse yabancı paralar modern donanım ve yazılım desteği ile deneyimli çalışanlarımız tarafından sayılır, ayrıştırılır ve istenen standarta hazırlanır. Müşteriyle mutabakat  işlemleri gerçekleştirilir.

Kasalama


Nakit işleme departmanında kasalama birimimiz 365 gün/24 saat detaylı, donanımlı ve bu konuda eğitim görmüş çalışanlarımızla değerlerinizi risksiz şekilde kasalarda muhafaza etmekteyiz.

Kıymetli Evrak Taşımacılığı


Kıymetli evrak (çek, bono, vs.), eski eserler,  kıymetli gönderiler-evraklarınız itina ile risksiz şekilde göndereceğiniz adreslere ulaştırılır.
Gerek karayolu gerekse THY kargo ile tüm Türkiye ye zırhlı araç ve ekiplerle teslimatlar gerçekleştirilir.

Nakit İşleme-ProsesGerek Türk Lirası gerekse yabancı paralar modern donanım ve yazılım desteği ile deneyimli çalışanlarımız tarafından sayılır, ayrıştırılır ve istenen standarta hazırlanır. Müşteriyle mutabakat  işlemleri gerçekleştirilir. Müşteriye teslimi yapılır.

Kuyumculuk – Mücevherat


Oneservice, altın, mücevherat üretici ve toptancılarının ürünlerini en üst düzeyde güvenlik tedbirleri eşliğinde karayolu ve havayolu ile en hızlı haliyle, sigorta güvencesi altında taşıyarak alıcı perakende noktalarına dağıtımını yapmaktadır.
Bu sayede yüksek değerli gönderiler risksiz şekliyle Türkiye’nin her yerine ve tüm dünyada ki alıcılarına kapıdan-kapıya sorunsuz bir şekilde  ulaşmaktadır.

Değerli Kargo – Küçük Paket


Oneservice,   küçük paket taşımacılığında Dünya’da yaygın bir dağıtım ağı olan tek marka olup yıl bazında Dünya’da ki kuyumculuk sektörünün asgari 1.000.000 paketini %100 sigortalı ve hızlı olarak kurye firmalarıyla alıcılarına ulaştırmaktadır. 
Küçük paket kargolarınızı sigorta güvencesiyle Türkiye’de ve Dünya’da kapıdan-kapıya alıcılarına ulaştırmaktayız.

Uluslararası Taşımacılık


 Oneservice, müşterilerine altın, para,mücevherat, kredi kartı ve benzeri her türlü değerli eşyanın taşınması Dünya’nın en üst düzey taşıma şirketi olan UPS ile yaptığı lisans anlaşmasıyla Dünya’nın her bölgesine %100 sigorta güvencesiyle kapıdan-kapıya en geç 2-3 iş günü içerisinde alıcısına ulaştırmaktadır.

Güvenlik Gözetim HizmetleriÖzenle seçilmiş ve AB standartlarında kapsamlı eğitim programlarından başarı ile geçen ve toplam kalite mantığı ile müşteri memnuniyeti bilincini benimsemiş olan elemanlarımız görev yerine tayin edilmektedir. Bunun yanında kamera, alarm izleme gibi hizmetlerimiz de yer almaktadır.

Hizmet Alanlarımızdan Örnekler;

- Sanayi Tesisleri
-Hizmet Binaları
-Şirket Merkezleri
-Alışveriş Merkezleri
-Limanlar ve Nakliye Terminalleri
-Turistik Tesisler
-Plaza ve Residence'lar
-Site ve Konutlar
-Eğitim Kampüsleri

Güvenlik Danışmanlığı


Profesyonel yönetim kadromuz ile birlikte yasalar kapsamında oluşturduğumuz özel güvenlik personellerimiz ile dilediğiniz her noktada tüm güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde her türlü güvenlik danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik Sistemleri


Kurumsal müşterilerimizin güvenlik sistemi ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit ederek, çözüm ortaklarımız ile birlikte AB prosedürlerine uygun olarak tasarlayıp karşılamaktayız.

Danışmanlık HizmetleriKurumsal yazılım ihtiyaçlarınızın karşılanmasında seçtiğiniz çözümün yanında nasıl bir ekiple çalıştığınız son derece önemlidir.  Bu noktada Oneservice’n uzmanlığı ve güvenilir iş ortağı yaklaşımı sizleri asla hayal kırıklığına uğratmaz. Sizin beklentilerinizin doğru belirlenmesi ve bu çerçevede karşılanması birinci önceliğimizdir.
Ortak hedeflerimize ulaşmak için danışmanlık hizmetlerimizi sunarken şu prensiplere bağlı kalırız;

- Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
-Öngörülebilirlik
-Etkili risk yönetimi
-İşin gerektirdiği uzmanlık
-Sürdürülebilir çözüm

Eğlence ve Spor Aktiviteleri


Konserler, spor karşılaşmaları, sergi, fuar ve festival gibi birçok etkinlikler yüksek nakit hacminin oluşturduğu noktalardır.
Bu noktalarda biriken nakitler deneyimli ekiplerimiz tarafından teslim alınarak %100 sigorta güvencesiyle taşıması yapılır. Özel güvenlik tedbirleri ile risklerin minimum seviyeye inmesini sağlar. 

Ek Hizmetlerimiz;


Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmetleri


Motorlu kurye günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.
Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, değerli kargo,  konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs.) istenilen adrese en yakın motorlu kurye hizmetimizi yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilir.

Değerli Müşterilerimiz;

Misyonumuz


Misyonumuz değerli gönderilerinizde oluşabilecek riskleri farklı sigorta seçenekleri ile azaltmak ve ticaret hacminizi yükseltmektir.


Vizyonumuz


Dost ve bilgili, elemanlarımız

çalışanlarımız, müşterilerimizle, güçlü iş ilişkilerinin kurulmasını ve sistemin gelişmesini sağlamak için özveri ile çalışmaktır.

  
     
 
I Gönderi Şartları I Bölgeler I İade, İptal ve Garanti Koşulları I Gizlilik ve Güvenlik Politikası I Copyrright © 2010 OneService 
Tüm Telif Hakları Saklıdır KDR Desing