Anasayfa  >  Hakkımızda
ENGLISH
 

Kuyumcu sektörü ile tanışmamız 1995 yılında kurduğum Erktransport Ltd. Şirketi  ile verdiğimiz zırhlı taşıma hizmeti ile oldu. 2004  yılında ise Erkarmored Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’yi kurarak, yönetim kurulu başkanı olarak kuyum sektörüne hizmetlerimize başladık. (Daha sonra şirket hisselerimizin bir bölümünü loomis firmasına satarak dahada büyüdük.) Sektörün küçük paket gönderileri ile ilgili ihtiyacına karşılık vermek için yurtdışı araştırmalarımızda USA kaynaklı Oneservice firmasıyla tanıştık.

 

      Oneservice küçük paket taşımacılığında dünyada yaygın bir dağıtım ağı olan tek marka olup yılda dünyadaki kuyumculuk sektörünün asgari 1.000.000 paketini %100 sigortalı ve hızlı olarak kurye firmalarıyla alıcılarına ulaştırmaktadır.     Böylesine büyük bir devin ülkemizdeki temsilcisi olarak 2004 yılında oluşturduğumuz  bu beraberlikten doğan sinerjiyi ‘‘Küçük Paket Taşımacılığı’’hizmet başlığında  Türk kuyumcularına kazandırdık. Bu süreçte kuyumculuk sektörüne tüm müşterilerimizin bir departmanı olarak hizmet verdik. Bugüne kadar binlerce küçük paketi zamanında ve sigortalı olarak alıcılarına teslim ettik. Kargo firmalarında olan kayıplarda ise sigorta korumasını devreye sokup müşterilerimizin mağdur olmasını önledik.

 

      Mağaza ve e-ticaret firmalarının tüketiciye olan satışlarını yapabilmelerine lojistik destek sağladık.Geçen 10 senelik bu süreç sonunda 81 ile teslimat yapıp 81 ildende paket teslimi alabilmekte olup, istendiğinde ürün bedelini alıcı’dan tahsil edip sizlere ulaştırabilecek duruma geldik. Yine talebiniz doğrultusunda gönderi bedelinide size hiçbir külfet getirmeden alıcıdan tahsil edebilmekteyiz.

 

     

      2014 yılında sektörün bizlerden daha önce hizmet verdiğimiz gibi yüksek değerli gönderilerin zırhlı ile gönderilmesi  taleplerini değerlendirilip, bu bağlamda Oneservice Türkiye Ofisi zırhlı araçlarla müşterilere;

 

- Kapıdan kapıya sigortalı taşıma hizmeti

- Fuarlarda taşıma ve günlük kasalama hizmeti

- İstanbul içinde mağaza zincirleri olan firmalara sigortalı taşıma hizmeti

- Kuyumcukent-kapalıçarşı ring seferleri

- İstanbul içinde kapıdan kapıya motorlu kurye ile sigortalı gün içi hizmeti

- Şubeler arası değerli emtia taşıma hizmeti

- Özel elemanlı güvenlik hizmetleri

- İleri derecede güvenlik kasalarda kasalama hizmeti

- Tam değeri üzerinden yurtdışına değerli paket transferi


       Oneservice firması , ihracatçılara ve değerli kargolarını sigorta ettiren firmalara profesyonel hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.Oneservice’nin hizmetlerini kullanarak risklerinizi azaltır ve yüksek değerli ürünlerin nakliyesinde maliyetlerinizi kısabilirsiniz. Firma, yüksek değerli ürünlerin taşıma sürecinin verimlilik düzeyini arttırmaya yardımcı oluyor.

 

       Sektörün içinde ve ortak dili konuştuğumuz için sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi yenileme ve geliştirmeye devam etmeyi  şirket politikası olarak benimsedik. Sizlerin bize gösterdiğiniz teveccühe ise bize daima güç katmaktadır. Teşekkür ederiz.

                                                                                                                         

         Saygılarımla

 

     KADİR GÖZKARA

 

  İCRA KURULU BAŞKANI


 
I Gönderi Şartları I Bölgeler I İade, İptal ve Garanti Koşulları I Gizlilik ve Güvenlik Politikası I Copyrright © 2010 OneService 
Tüm Telif Hakları Saklıdır KDR Desing