Anasayfa  >  Gizlilik ve Güvenlik
 
GİZLİLİK TAAHHÜDÜ

OneService, öncelikle müşterilerine daha güvenli bir ortam oluşturmayı ilke edinmiş bir site olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar

E-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belli zamanlarda OneService ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla bu bilgiler sadece OneService tarafından kullanılabilecektir.

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler ile paylaşılmayacaktır.

OneService, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri üyelik bilgileri adi altında sizden istemeyecektir. Gönderi sırasında Oneservice çalışanları dahil olmak üzere hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görmeyecektir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

OneService 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

GÜVENLİK POLİTİKASI

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği:

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eristiğinizde tarayıcının sağ alt kösesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği:

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.

Site içi Veri Güvenliği:

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

 
I Gönderi Şartları I Bölgeler I İade, İptal ve Garanti Koşulları I Gizlilik ve Güvenlik Politikası I Copyrright © 2010 OneService 
Tüm Telif Hakları Saklıdır KDR Desing